Rok 2013

17.12.2013

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013

 

23.10.2013

Tym razem szczęśliwie, Nimuś wydała na świat dwa kociątka, Miot U. Maluszki urodziły się w terminie, duże, silne i zdrowe. Prawidłowo się rozwijają i szybko przybierają na wadze pod bacznym okiem mamy:)

 

13.10.2013

Isis Figlarne Kociaki*PL po raz pierwszy została mamą, Miot T. Poród przebiegł bez najmniejszych komplikacji, Isis była bardzo zaradna, ze wszystkim poradziła sobie doskonale. Dzielna mama i kociątka czują się dobrze:)

30.09.2013

29 września, późnym wieczorem Iliana Figlarne Kociaki*PL, siłami natury urodziła cztery śliczne kociątka, Miot S. Mama i maluszki czują się dobrze:)

04.07.2013

Po raz pierwszy mamą została kotka devon rex Inez oraz kotka syberyjska Gaja. Dziewczyny spisały się na medal, wydając na świat śliczne i zdrowe kociątka, jestem z nich bardzo dumna:) Pierwsze zdjęcia można już zobaczyć w zakładkach miotu P i R.

 

21.06.2013

Z przykrością informuję, iż nasze pierwsze devonki urodziły się kilka dni za wcześnie i niestety cztery kocięta z pięciu podreptały za tęczowy most… Gdy przyszły na świat były dość duże, silne i wydawało się, że pomimo tych kilku dni przeżyją… Jednak dni mijały, a maluszki jeden po drugim odchodziły… Walczyłam o nie z całych sił, one też dzielnie walczyły ale dla nich nie było ratunku, nie było lekarstwa, które by pomogło, choć zabrakło tylko kilku dni… Jakimś cudem odchował się jeden kocurek, może dlatego, że był najsilniejszy, nie wiem… Ovidius dziś ma trzy tygodnie i czuję się dobrze:) W galerii miotu, Miot O znajdują się wszystkie zdjęcia które udało mi się zrobić. Zdecydowałam się na zamieszczenie ich, ponieważ nie chciałam aby maluszki zostały zapomniane, bo ja nie zapomnę ich długo… Szczególne podziękowania dla Pani Małgosi i Pana Artura, którzy bardzo mi pomogli i wspierali w tych trudnych chwilach, dziękuję:)

 

18.06.2013 

Kocurek do adopcji! Kocurek znalazł dom!

Kocurek

 

 

Powyżej prezentuję ślicznego kocurka, który najprawdopodobniej został wyrzucony i obecnie koczuje na werandzie u mojej sąsiadki. Kocurek, to młody kot ok. 6 miesięcy, wygląda na zdrowego i zadbanego. Bardzo ładnie umaszczony, o srebrzystym futerku w cętki, przypomina kota Egipskiego Mau. Jest bardzo przyjacielski, łagodny, garnie się do człowieka i głośno mruczy:) Pilnie szukam dla niego odpowiedzialnego domu, w którym będzie kochany i zostanie na zawsze. Bardzo proszę o rozpowszechnienie tej informacji lub może ktoś z Was zdecyduję się na adopcje tego przystojniaka:) W razie pytań proszę o kontakt, tel. 603 409 054.

 

31.05.2013

Już są!
Nasze pierwsze kocięta rasy Devon Rex:) Miot O
30 maja, dzielna Nimue została mamą ślicznych kociątek:)
Bardzo się cieszę choć nie było łatwo, trzymajcie kciuki za nasze małe devonki:)

14.05.2013

Eris Figlarne Kociaki*PL wydała na świat kolejne, piękne kocięta syberyjskie, Miot N. Poród nie był łatwy ale wszystko szczęśliwie się zakończyło. Zdjęcia nowo narodzonych kociąt są już na stronie. Trzymajcie kciuki za nasze maluszki:)

12.05.2013

„Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies (kot)… Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata… Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie”
George G. Vest

08.04.2013

Iva urodziła dziś cztery duże, silne i zdrowe kociątka Syberyjskie Neva Masquerade, Miot M. Dwie kotki i dwa kocurki, dzielna mama i kocięta czują się dobrze 🙂

06.04.2013

Pragnę pochwalić się, iż „Figlarne Kociaki” zostały dostrzeżone przez kutnowskie media. W czwartek 04 kwietnia w lokalnej gazecie ukazał się artykuł z naszym udziałem. Niezmiernie mi miło, że moje koty wzbudziły takie zainteresowanie:) Ponadto tego samego dnia gościliśmy ekipę telewizyjną, która również nakręciła fajny materiał o naszej hodowli:)  Artykuł poniżej.

 

 

 

28.03.2013

06.03.2013

Mamy kocięta!:) Miot L
Dziś rano Ilianka wydała na świat szóstkę ślicznych kociątek syberyjskich. Miot jest dość urozmaicony, są cztery kotki; w tym jedna o umaszczeniu Neva Masquerade, pozostałe to klasyczne syberyjki, dwie czarne pręgowane z białym i czarna szylkretka także z białym oraz dwa kocurki; rudy tygrysek i Neva. Poród odbył się szybko i sprawnie, mama i kociątka czują się dobrze:)

23.02.2013

Ilianka Figlarne Kociaki*PL wkrótce wyda na świat nowy miot kociąt syberyjskich, niecierpliwie czekamy:) pozostało już niewiele czasu do porodu, ok. 10 dni. Ilianka ma dość duży brzuszek, jest zmęczona i ociężała. Od kilku dni nie odstępuje mnie na krok, często przychodzi i prosi aby pomasować jej brzuszek:) Mam nadzieje, że tak jak dotychczas poród przebiegnie bezproblemowo, trzymajcie za nas kciuki!:)

 

 

17.02.2013

Z okazji Światowego Dnia Kota wszystkim moim „Figlarnym Kociakom” i nie tylko życzę szczęśliwego życia u boku swojego człowieka, dużo głasków, smakowitych kąsków, fajnych zabawek, no i oczywiście zdrówka 🙂

07.02.2013

Tłusty czwartek 🙂
Moje dziewczynki też świętowały 🙂 Szkoda, że pączki nie są tak zdrowe jak łosoś 😉